5 Yorumlar
AnormaL

Tebrik ederim qüzeL payLaşım sohbetbaLim sohbet ortamında buLunmaktan mutLuyum payLaşımLarınızın devamını bekLiyoruz.

CtrL

Guzel sohbet makalesi olmus fakat kizlarla sohbet kuralları nedir abi (: ama onu bunu boşverinde gayet seviyeli sohbet ortaminiz var basarıların devamını diliyoruz. guzel sohbet ler dilerim

DevraN

Emeginize saglik cok guzel olmus boyle guzel paylasimlarinizin devamini bekliyoruz

GamzeLi

İnsanlar interneti çok farklı amaçlar için kullanıyor. Kimi insanlar için internet sadece merak ettiği konularda araştırma yapmak için, kimi insanlar haberleri ve haberler hakkında yapılan çeşitli yorumları okumak için, kimi insanlar sadece iş için kullanıyor. www.sohbetbalim.org Fakat büyük çoğunluk interneti yeni insanlarla tanışma aracı olarak görüyor. Seviyeli chat,kizlarla sohbet,Bu nedenle son yıllarda insanlarla internetten tanışma çok popüler.

Sevda

Sohbetbalim sohbet balim sohbet sunucularinda Kişiler profillerinde zevklerinden, alışkanlıklarından ve hobilerinden bahsedebilir. Fakat dikkat çekmek için bunlar abartılmamalı gerçekçi olunmalıdır. seviyeli sohbet cervesinde Profilde paylaşılan fotoğraflar da çok önemlidir. Kişinin paylaştığı fotoğraflar yeni olmalıdır, profilde eski fotoğrafların paylaşılması karşı taraf için yanıltıcı olur.

Bir cevap bırakın.