9 Yorumlar
Ponny

Akıllı telefon kullanan chat siteleri kullanıcıları akıllı telefonları üzerinden de chat sitelerine giriş yaparak siteyi kullanabilmektedirler. Hemen hemen her telefonda bulunan kameralar ile chat siteleri üzerinden mobil olarak görüntülü konuşabilmektedirler. En kısa zaman içerisinde her yeniliğin internet bulunan her yere taşınması imkânları ile hayatlar artık daha keyifli ve eğlenceli hale gelmişlerdir. Sizler de chat sitesi üzerinden görüntülü mobil chat yapmak ve konuşmakta olduğunuz kişi ile artık yüz yüze gelmek istiyor iseniz hemen tablet ya da telefonlarınız ile chat sitesine giriş yaparak mobil cihaz ile her yerde arkadaşlarınız ile ister görüntülü ister sesli sohbetler edebilirsiniz.

HiKoO

Emeğinize yüreğinize sağlık...)

Soner (arnavut)

Emeğine yüreğine sağlık liva hanim

YaRen

Eline Emeğine Yüreğine Sağlık

eLy

Günümüzde birçok insan yoğun kalabalıklar içinde yaşasa da yalnızlık duygusunun artması söz konusu olmuştur. Yaşam şartları insanları iş ve ev arasında yaşamak zorunda bırakmış ve sosyal yaşamı yok olması noktasına getirmiştir. Her insanın en doğal ihtiyacı, iletişim kurma ve sohbet edebilme imkanı bulmaktır. Sohbet edebilmek için iki kişiye ihtiyaç vardır ve günümüzde insanların pek çoğu buna vakit bulamamaktadır.sohbetbalim.org bu konuda size cok yardimci oluyor..

XdeRush

Çağımızın iletişim ortamı internet. Sosyal medyanın yaygınlaşması ile insanlar birbirlerini yakından takip edebilmenin imkanını buldu ve sosyal medya üzerinden paylaşımlar hızla arttı. İnsanlar kendi yaşamlarıyla ilgili detayları sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladılar. www.sohbetbalim.org İnternetin insan hayatı üzerindeki etkileri arttıkça sohbet siteleri sayesinde sohbet odaları açılmaya başladı ve insanlar birbirlerine internetten sohbet yap önerisinde bulunmaya başladı.

Mehtap

Sohbetbalim.org dostluğun tek noktasıdır sanal değil gerçek dünya başarılı dj leri ile sizlerle kurucusuna bizlere bu güzel ortamı sağladığı için çok teşekkür ederim

SomeR

Emeginize yureginize saglik www.laklak.net sanal alemin en sanal sohbet sunucusu

eXaLeanS

Sohbetin Tek Alemi :) Guzel Bir Makale Calısması Olmus..

Bir cevap bırakın.

sohbet sohbet