9 Yorumlar
SubaT

Www.LakLak.NeT sitesi için de yorumlarını bekliyorum. Sohbet mekanı içerisinde kalalım. Yazılarını okudukça keyif alıyorum Sayın Liva. Başarılarının devamını dilerim.

Mehtap

Diğer sohbet kanallarından çok daha farklı bir ortam sunan sohbetbalim.org adresimizde sevgi, saygı, dostluk aradığınız herşeyi bulacaksınız.

eXaLeanS

Güzel Ve Açıklayıcı Paylaşım...

Bedüş

Sohbetin tek bir mekani var bence oda laklak.net sohbetbalim.org

AdanaLı

Emeğinize sağlık severek okudum..

Nisa

Tam yerinde Bi makale olmuş Teşekkürler Liva Başarılarının devamını dilerim.. Sanal ortamın en nezih mekanlarından biri olan Laklak.Net ve sohbetbalim.org dostlarımızi bekleriz

KimSesiz

İnsanlar birbirine internetten sohbet yap dedikçe internette bulunan sohbet odalarına rağbet oldukça arttı. Dünyada ve ülkemizde sohbet odalarının bu derece yoğun kullanılması insanların hayatında büyük oranda iletişim eksikliği olduğunu ortaya koydu. İnsanlar sohbet odalarında günlük hayatlarında kuramadıkları iletişimi kurmaya ve pek çok yeni insanla tanışmaya başladı. İnsanlar gerçek hayatlarında bazen kişisel özellikleri nedeniyle yeni insanlarla tanışmakta çekimser kalabilir. Çekingen kişilikleri olan insanlar için yeni tanışmalar her zaman zor olur ve kendilerini ifade etmekte zorluk yaşarlar.

Gülbeyaz

Elinize, Emeginize Saglik, Arkadaş. Güzel bir payLaşim oLmus.

Bir cevap bırakın.

sohbet sohbet