9 Yorumlar
Arnavut

Liva hanim Emegine saglik arkadasim

HiKoO

LİVA hanım gerçekten öyle doğruların yazmışsın iyiki sende varsın sohbet etmek sizlerle çok güzel ve severek sohbet ediyorum ve herkesle iletişim Kurmak güzel bir duygu zamanla daha çok güzelleşeceğimize İnanıyorum İyiki de sizleri tanımışım Veeee Liva aaaaaaa Sen Çok güzel ve anlayışlı Bir insansın Seviliyorsun....)))

GüNeŞ

Emeğine yüreğine sağlık canim ..

Zülal

Dostluklarin daim kalıcı olması dileyimle... makale erbabına sevgiler. Liva kalemine sağlik

asikaR

Eskiden beri olan www.sohbetbalim.org ve www.laklak.net sohbet yap siteleri sayesinde insanlar birbirleriyle tanışıyor ve arkadaşlık kuruyorlar. Arkadaşlıkların boyutu bazen ileri gidebiliyor bazen de sadece geyik yapılıp orada kalıyor. Sizlerde yeni insanlarla tanışmak, ciddi ilişkiler düşünüyorsanız ya da sadece o an eğleneceğim muhabbet edeceğim biri olsun diyorsanız hemen bir chat yap sitelerine girerek kendinize yeni dostlar edinebilirsiniz.

Derya

Her kesimden insana ev sahipliği yapan www.sohbetbalim.org chat siteleri için kadın, erkek ya da eş cinsel kendi ilgi alanlarınıza uygun olan bölgelere ayrılmış siteler vasıtası ile arkadaş edinebilir ve sohbet ve tanışma imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ülkemizde ve dünya çapında kullanılan chat sitelerinin hemen hemen hiç birinde cinsiyet sınırlaması bulunmadan rahat bir şekilde bir engele takılmadan üye olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen site üzerinden ir profil oluşturarak sizler de kısa bir süre içinde sosyalleşmeye başlayabilirsiniz.kalitenin merkez..

GargameL

Emeginize saglik Liva hanim harika bir yazi ile karsimiza geldiginiz icin

nutella

harıkasın livacım tamda yerınde bır makale olmus

Bir cevap bırakın.

sohbet sohbet