18 Yorumlar
SubaT

Sen yaz, sen döktür, sen kaleme al, sen yazıya yapış, sen..sen..sen..! Sadece sen Sayın Liva. '' Kelimelerin Hanımefendisi.. '' Eline sağlık.

YaRen

Elinize Sağlık Güzel Bir Yazı Olmuş

quRbet

Güvenli bir ortamda sohbet etmek, chatleşmek istiyorsanız hiç bilinmeyen sitelerde chatleşme yapmamanız gerekir. Çünkü dolandırıcı nitelikte ve başka yollarda kullandırılan site ve sohbet mekanları da var. Özellikle buna dikkat edip çokça tercih edilen uygulama ve siteleri takip edip onlar vasıtası ile sohbet etmeye girişmelisiniz. Aksi takdirde ya dolandırılırsınız ya da farklı amaçla kullandırılmış olabilirsiniz. Seviyeli sohbet odalarının seçimi bu sebepten ötürü dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir.www.laklak.net sanal alemin en laklak sohbet platformu

Auzar

İnsanlarla konuşmak, sohbet etmek istiyorsanız ne durumda ve ne seviyede konuşmak istediğinizi belirlersiniz. Bir insanla dostça bir dille ve o şekilde sohbet etmek isterken, bir başka bir insanla sevgili olmak için ya da daha yakın olabilmek için sohbet edebilirsiniz. Sohbetbalim.org Seviyeli sohbet kurmanın bir yolu da sohbet sitelerinde ve sohbet odalarında istenilen seviyede konuşulmasıdır. Sohbet kurmada ve sohbeti ilerletmede bağlayıcı unsur olarak sizin ne niyette ve seviyede konuşmak istediğiniz önemlidir. Zaten istediğiniz niyete göre chat odalarında karşınıza seçenekler çıkacaktır. Siteler üzerinde ve uygulaması kurulan mobil ağlarda genellikle başka tarz sohbetlerin dışında seviyeli sohbete önem verilir. Örneğin biriyle ciddi bir boyutta konuşup ileride evlenmek gibi bir isteğiniz var. Onunla sohbetinizi evlenme niyeti ile yaparsınız. Bir nevi bu şekilde düşünülebilir.

SamsunLu

Kadın siteleri yeni ilişkilerin başlamasında etkili olarak kullanıla ortamlardır. Buraları her yaş ve medeni durumda kadınlar bulunurlar ve erkek kullanıcılar için cazip hale gelir. İlişki yaşamak için arkadaş bulmaya gelen bir çok erkek kadın Chat siteleri vasıtasıyla aradıkları özelliklerde kadınlarla tanışma şansı bulmaktadır.

AdanaLı

Emeğine sağlık Liva kaleminden harika şeyler dökülmüş yine..

Potifar

Hayat bazen istedigimiz gibi olmuyor hep bi yerde biseyler cikiyor. Emegine saglik Liva

  Liva

  Tesekkur ederim Potifar. Hayatta başımıza ne sürprizler gelir bilemiyoruz malasef...

Soner (arnavut)

Başarılar liva hanim gene güzel bir paylaşımda bulunmuzsunn (sekersiz kahve kanalda herzaman hazirr)

  Liva

  Tesekkur ederim Soner bey ellerinize saglik, harika kahveler ikram ediyorsunuz.

iLay

Oncelikle paylasimlarindan ötürü tskler Liva fakat cok dertli goruyoruz seni her ne kadar seni gormesekde :) Sohbet mekani oncelikle insanlarin kendilerini kanitlamaya calistigi bir yer gibi benim gozumde tabiki herkes icin gecerli olmasada %90 malesef oyle yasayamadiklarini yasanilamayanlari yada iclerinde kalan uhteleri vede reale istinaden daha farkli tanitma yontemi gibi dusun bir nevi olmak isteyip olamadiklari fakat oyle hissedilmeye meyilli bir yer bana gore tabi :-) Yillardir sanaldayim cok farkli insan tanidim ve herkesin arayisi farkli kimi dost kimi sevgili kimi eglence kimide malesef farkli seyler pesinde insan kendini bildikten sonra vede kendine yakistigi gibi hareket ettikten sonra bence sanal real farketmiyor diledigince vede cok guzel bir ortam olabilir sevgilerle :-)

  Liva

  Kesinlikle iLay sanal reel farkı yoktur. Nihayetinde insan heryerde insandır. Evet bu aralar biraz dertliyim. Ben yapmadıklarımın yükümü taşıyamamamdan ötürü. Varsa suçum hatam kabul ederim. Ustelik kendimi vezirde rezilde ederim hiç sorun değil yeterki adil olalim. Ama geçecek buda geçecek. Aldığım darbe beni öldürmediyse kuvvetlendirir. iLay bir anka kuşu yeniden doğar iyi bilenin ağzında tat kötü bileninse hayatına zehir olur. Yorumlarında takip ettiğini görüyorum. Çok teşekkür ediyorum, reel hayatta dilerim yan yana birgün geliriz ümit ediyorum.

Seviyeli sohbet | Sohbet Balim - SohbetBalim.Org

[…] bir sohbetmekanı gelen yolcu giden hancıdır. Geleni layıkıyla ağırlar gideni gerektiği gibi uğurlarız. […]

Sohbet mekanı | Sohbet Balim - SohbetBalim.Org

[…] mekanı Seviyeli sohbet Sohbetmekani Elit kişilerle sohbet Özel sohbet Yeni Yayınlar […]

eXaLeanS

Ellerinize Saglık Güzel Yazı..

Bedüş

Liva eski hallerini özledik aslında. Deli dolu umursamaz dedin hallerini. Böyle üzgün sana yakışmıyor biz alışmışız hep gülüşüne. İnsallah eski gülümsemelerin geri döner.

Sohbet alemi | Sohbet Balim - SohbetBalim.Org

[…] alemi Almanya sohbet Sohbet mekanı Seviyeli sohbet Sohbetmekani Yeni Yayınlar […]

Bir cevap bırakın.

sohbet sohbet