7 Yorumlar
Soner (arnavut)

En iyi chat laklak ta yapilirrrr:)tesekurler

SubaT

Başarılar dileyerek güzel bir söz eklemek istiyorum. Www.LakLak.NeT Sizlerle:)

admin

İnternette bulunan sohbet sitelerinin pek çoğu kullanıcılara ücretsiz Chat yapabilme olanağı sunmakla birlikte ücretli Chat odalarının bulunduğu bazı siteler de vardır. Bu Chat odalarına ücretsiz kayıt olunabilir fakat site içinde çok daha fazla kullanım hakkı olmasını isteyenler gold paketleri satın alabilirler. Bu paketler belli bir ücret karşılığında kullanıcılara verilmektedir. Fakat internette çok kaliteli LakLak.Net gibi sohbet siteleri bulunmaktadır ve bunlar tamamen ücretsizdir.

dervS

Insanlarda ücretli Chat sitelerinin daha kaliteli ortamlar sunduğu düşünülebilir. Fakat çok kaliteli ücretsiz Chat sitelerinin bulunduğu ve bu sitelerde düzeyli sohbetlerin yapıldığı gözden kaçmamalıdır. Genelde ücretli Chat yapılan sitelerde daha kapalı guruplar oluşur ve bu guruplar arasında yapılan sohbetler gerçekleşir. laklak.net ücretsiz Chat odaları sağlar ve yurtdışı Chat odaları ile de kullanıcılarının dünyanın her yeri ile iletişim halinde olabilmesine olanak tanır.

AdeL

İnternet teknolojisi gelişip insan hayatında büyük rol oynamaya başladıktan sonra insanlara olumlu ve olumsuz pek çok etkisi olmuştur. İnternet insanları kimliklerinin gizli kalmasına imkan tanıdığı için insan iletişimlerinde bazı sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle kişilerin kendilerini koruyabilme becerilerinin olması gerekir. Özellikle sohbet odalarında yeni tanışılan insanlar hakkında yeterince bilgi edinmeye çalışmak faydalı olur. Sohbet odalarında insanlar kullandıkları rumuz ile bilindikleri için bu rumuzun altında gerçekte kimin olduğunu bilmek zordur. Bu da böyle ortamlarda insanların kendilerini farklı kişiliklerde ve hatta farklı cinsiyetlerde tanıtabilmesine imkan verir.

eXaLeanS

Bedava Ücretsiz Sohbet Güzel Yazı :)q

Kadın olmak | Sohbet Balim - SohbetBalim.Org

[…] kadınların tüm umutları bir bir elinde kalırken tebessüm edebilmesi çok zor. Aslında chat içinde bile biz kadınlar çam ağacları gibi değilmiyiz? Kara kışa rağmen yemyeşil kalan. […]

Bir cevap bırakın.

sohbet sohbet